



169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 20 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.

Купити секатор Grad Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Grad |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Вага | 0.178 кг |