






1 026 ₴
Показати оптові ціниСистематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я та врожайності рослин.
Гілкоріз для обрізання дерев один із найпопулярніших типів ручного садового різального інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для оброблення садів невеликої площі та являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізання гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють гарний важіль, полегшуючи роботу.
✅ Храповий механізм дає змогу різати товсті та тверді гілки, не докладаючи великих зусиль
✅ Телескопічні ручки дають змогу регулювати довжину від 700 мм до 874 мм.
✅ Телескопічні ручки мають три фіксовані довжини
✅ Ручки з якісного алюмінію
✅ Ріжуче лезо з якісної високовуглецевої сталі
✅ Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи
✅ Зустрічне лезо покрите антикорозійним покриттям (хромування)

👍 Секатор площинний має вигнуту форму лез, за рахунок якої садовим інструментом відчутно комфортніше працювати в важкодоступних місцях.

👍 Храповий механізм – це ступінчастий механічний вузол, який дозволяє різати товсті і тверді гілки не докладаючи великих зусиль.

👍 Телескопічний механізм рукояток дає можливість регулювати довжину ручок сучкоріза від 700 до 874 мм. Матеріал рукояток – якісний алюміній, який зробить цей сучкоріз незамінним помічником не один сезон.

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 1.56 кг |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Загальна довжина | 1560 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувацькі характеристики | |
| Торгова марка | Flora |
| Артикул | 5022374 |
| Базова одиниця | шт |
| ТипНомендури | Товар |
| Різноменклатури | Товар |
| Діаметр різу, мм | до 45 мм |
| Новинка | Да |