
1 173 ₴
Інноваційне рішення ефективного зрошення різних культур. Стрічка має розташовані на ній мікроотвори, які дозволяють розпорошувати воду у вигляді дрібних крапель, створюючи ефект туману.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Діаметр | 32 мм |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина бухти | 200 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 2 см |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 3.84 |