
913 ₴
Інноваційне рішення ефективного зрошення різних культур. Стрічка має розташовані на ній мікроотвори, які дозволяють розпорошувати воду у вигляді дрібних крапель, створюючи ефект туману.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина стінки | 0.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 100 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 2.2 см |
| Вид товару | Стрічка туман |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 5078775 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 3.48 |