








1 629 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий 10т відрізняється простотою конструкції та зручністю експлуатації, що розширює сферу його застосування та дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво і т. д.), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогибів, труборізів та другого подібного інструменту.
Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідині. Принцип їх дії заснований на переміщенні поршня (плунжера) домкрата за допомогою робочої рідини, що створює тиск (гідравлічне масло) приводного насоса, за рахунок чого відбувається підйом вантажу. Опускається вантаж при перекачуванні рідини зі склянки резервуар насоса.
При спробі перевищити потужність, запобіжник автоматично переводить домкрат в режим холостого ходу - домкрат плавно опускається.


Купити домкрат Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 460 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |