







2 648 ₴
Це обладнання для підйому різних видів легкових автомобілів, мікроавтобусів та легких вантажівок. Може використовуватись як для самостійного застосування в гаражі, так і для використання на шиномонтажі, автосервісі, СТО. Даний мобільний домкрат, має чотири колеса для переміщення.
Підйом здійснюється за допомогою гідравлічного поршня. Висота підйому робить його незамінним під час обслуговування автомобілів з високим або низьким кліренсом.
Конструкція підкатного домкрата досить проста і схожа з будовою гідравлічних пляшкових домкратів. Циліндри домкратів заповнені спеціальною рідиною, як правило, це гідравлічне масло. Однак, на відміну від гідравлічних, підкатні домкрати мають горизонтальну, а не вертикальну спрямованість. Тому зберігати їх необхідно у горизонтальному положенні.


Придбати домкрат Sigma Ви можете, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотний дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 345 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |