




1 994 ₴
Відрізняється простотою конструкції і зручністю експлуатації, що розширює область його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу і демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво тощо), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також в якості силового вузла пресів, трубогибов, труборезов та іншого подібного інструменту.
Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідини. Принцип їх дії заснований на переміщенні поршня (плунжер) домкрата з допомогою створює тиск робочої рідини (гідравлічне масло) приводного насоса, за рахунок чого і відбувається підйом вантажу. Опускається вантаж при перекачуванні рідини із склянки в резервуар насоса.


Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 355 мм |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |