




752 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий 3т вирізняється простотою конструкції та зручністю в експлуатації, що розширює сферу його застосування й дає змогу ефективно виконувати роботи будь-якої складності.
Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі — машинобудуванні, будівництві тощо. Він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогинів, труборізів та інших подібних інструментів. Під час роботи з домкратом рекомендується використовувати страхувальні підставки для надійної фіксації вантажу, а також стоянкові башмаки.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 345 мм |
| Висота підхоплення | 175 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |