



2 228 ₴
Даний домкрат вирізняється простотою конструкції та зручністю в експлуатації, що розширює сферу його застосування й дає змогу ефективно виконувати роботи будь-якої складності.
Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі — машинобудуванні, будівництві тощо. Він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогинів, труборізів та інших подібних інструментів. Під час роботи з домкратом рекомендується використовувати страхувальні підставки для надійної фіксації вантажу, а також стоянкові башмаки.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 445 мм |
| Висота підхоплення | 235 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 9.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |