




564 ₴
Призначений для виконання ремонтних робіт при поломці легкових автомобілів, а також інших робіт з підняття невеликих вантажів.
Даний інструмент має ромбоподібну конструкцію. Робота гвинтового ромбовидного домкрата дуже проста і полягає в тому, що при обертанні рукоятки відбувається стиснення або розтискання чотирьох важелів, що закріплені за допомогою шарнірів. За рахунок цього відбувається підйом або опускання вантажу.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 105 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |