





894 ₴
Домкрат призначений для виконання ремонтних робіт під час зламання легкових автомобілів, а також для інших робіт із підняття невеликих вантажів.
Цей інструмент має ромбоподібну конструкцію. Робота гвинтового ромбоподібного домкрата дуже проста та полягає в тому, що під час обертання ручки відбувається стиснення або розтискання чотирьох важелів, закріплених за допомогою шарнірів. Завдяки цьому й відбувається підіймання або опускання вантажу.

Залишилися питання щодо товару або доставки❓
Ми із задоволенням відповідаємо, телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 470 мм |
| Висота підхоплення | 100 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |