









299 ₴
Показати оптові ціниПризначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 25 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.

Купити секатор Flora Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Flora |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.21 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Торгова марка | Flora |
| Артикул | 5021354 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Базова одиниця | шт |
| ТипНомендури | Товар |
| Різноменклатури | Товар |
| Топ продажів | Да |