







345 ₴
Показати оптові ціниПризначений для обрізування пагонів і не товстих гілок при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, збір винограду і т.д.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Flora |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Вага | 0.25 кг |