






343 ₴
Показати оптові ціниСекатор призначений для обрізання пагонів та не толстих гілок під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 0.292 кг |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Користувацькі характеристики | |
| Торгова марка | Flora |
| Артикул | 5021434 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.292 кг |
| Базова одиниця | шт |
| ТипНомендури | Товар |
| Різноменклатури | Товар |
| Діаметр різу, мм | до 20 |