



648 ₴
Показати оптові ціниСистематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я та врожайності рослин.
Гілкоріз для обрізання дерев один із найпопулярніших типів ручного садового різального інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для оброблення садів невеликої площі та являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізання гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють гарний важіль, полегшуючи роботу.

Залишилися питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Вага | 1.37 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Загальна довжина | 762 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Користувацькі характеристики | |
| Торгова марка | Flora |
| Артикул | 5022484 |
| Базова одиниця | шт |
| ТипНомендури | Товар |
| Різноменклатури | Товар |
| Діаметр різу, мм | до 40 мм |
| Новинка | Да |