
926 ₴
Показати оптові ціниУніверсальний шланг виготовлений з високоякісного, нетоксичного матеріалу, зберігає пластичність у всьому діапазоні робочих температур.
Серед безлічі варіантів його застосування слід особливо відзначити можливість його універсального використання в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, а також в лабораторіях та інших секторах промисловості. Стійкий до старіння, впливу несприятливих умов довкілля, озону та ультрафіолетового випромінювання. Чи не деформується, чудово зберігаючи початкову форму.

Залишились питання щодо товару або доставки ❓
Ми із задоволенням відповімо: телефонуйте, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 100 м |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Шланг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 5067724 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Колір | Прозорий |
| Довжина, м | 100 м |
| Маса, кг | 4.2 кг |