
1 189 ₴
Показати оптові ціниУніверсальний шланг зроблений з високоякісного, нетоксичного матеріалу, зберігає пластичність у всьому діапазоні робочих температур.
Серед безлічі варіантів його застосування, слід особливо відзначити можливість його універсального використання в харчовій промисловості, при виробництві напоїв, а також в лабораторіях та інших секторах промисловості. Стійкий до старіння, впливу несприятливих умов навколишнього середовища, озону і ультрафіолетового випромінювання. Не деформується, прекрасно зберігаючи початкову форму.

Залишилися питання по товару або доставки ❓
Ми з задоволенням відповімо: дзвоніть, питайте, уточнюйте. Завжди раді Вас чути.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Ні |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 100 м |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Шланг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 5067744 |
| Колір | Прозорий |
| Довжина, м | 100 м |
| Маса, кг | 6 кг |