







1 027 ₴
Домкрат гідравлічний пляшковий 5т відрізняється простотою конструкції та зручністю експлуатації, що розширює сферу його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності. Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі (машинобудування, будівництво і т. д.), він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузол пресів, трубогибів, труборізів та іншого подібного інструменту.
Гідравлічні домкрати, як випливає з назви, працюють на рідині. Принцип їх дії заснований на переміщенні поршня (плунжер) домкрата за допомогою робочої рідини, що створює тиск (гідравлічне масло) приводного насоса, за рахунок чого і відбувається підйом вантажу. Опускається вантаж при перекачуванні рідини зі склянки резервуар насоса.


Придбати домкрат Sigma Ви можете, оформивши замовлення у нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотний дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |