




1 317 ₴
Відрізняється простотою конструкції і зручністю в експлуатації, що розширює область його застосування і дозволяє ефективно виконувати роботи будь-якої складності.
Його активно використовують для монтажу та демонтажу в будь-якій галузі — машинобудуванні, будівництві тощо. Він придатний для ремонту автомобілів, колісних пар залізничних вагонів, а також як силовий вузл пресів, трубогибів, труборізів та іншого подібного інструменту. При роботі з домкратом рекомендується використовувати страхувальні підставки для надійної фіксації вантажу, а також стоянкові черевики.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |